Субота, 27 жовтня 2018 09:14

День відкритих дверей у ВП НУБіП «Немішаївський агротехнічний коледж»

Сьогодні, 27 жовтня 2018 року, не дивлячись на те, що це суботній вихідний день, в коледжі дуже велелюдно – до нас завітали  майбутні абітурієнти та їх батьки, щоб на власні очі побачити  умови та особливості навчання, освітні можливості і додаткові переваги.

Адміністрація та викладачі коледжу підготували для учасників зустрічі різноманітні заходи: концертну програму, майстер-класи з різних спеціальностей, наочну можливість ознайомитися з особливостями майбутньої професії, смачне частування.

Після реєстрації всіх гостей запросили до актової зали, де з привітальним словом виступив директор коледжу Володимир Ілліч Альохін, ознайомивши гостей з історією коледжу, його традиціями і досягненнями, про умови вступу розповів заступник директора з навчально-методичної роботи Олександр Володимирович Санченко. Учасники художньої самодіяльності коледжу - ансамбль «Зорецвіт» та студія танцю «Арт-драйв» представили чудову концертну програму.

Гості мали змогу переглянули рекламні ролики про коледж та цікаву відео-хроніку різноманітних заходів і подій, які традиційно у нас відбуваються. 
З цікавістю майбутні абітурієнти та їх батьки сприйняли екскурсію територією коледжу, де мали нагоду покататися верхи на конях або на справжній тачанці.

Гості відвідали навчальні кабінети та лабораторії  коледжу, де кожне відділення прагнуло якомога найяскравіше представити абітурієнтам спеціальності, зацікавити професією, демонструючи цікаві презентації та проводячи різні  майстер-класи

Гостинність господарів та невимушена атмосфера спілкування сприяли тому, щоб допомогти молоді визначитися з майбутнім фахом та напрямками підготовки.

Особливо приємно, що така зацікавленість з боку молоді та батьків до нашого навчального закладу свідчать,  що  Немішаївський агротехнічний коледж є справжньою кузнею кваліфікованих кадрів в агротехнічній галузі.

Кищук О.І.

Фото Мотілова В.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru