П'ятниця, 26 жовтня 2018 08:31

Інновації в освіті

24 та 25 жовтня викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та ІТ Африканова А.Г. та Грицак В.О. з метою підвищення професійного рівня, обміну досвідом серед колег з різних куточків України та впровадження в освітній процес  сучасних  електронних технологій відвідали професійний освітній форум «Інноватика в сучасній освіті».

X Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», яка проходила з 23 по 25 жовтня 2018 року у Київському Палаці дітей та юнацтва - наймасштабніший професійний захід в освітньому середовищі, спрямований на презентацію, обмін досвідом, узагальнення та поширення інноваційних педагогічних, наукових і науково-технічних досягнень, набутих у практичній діяльності закладів освіти та наукових установ.

Викладачі циклової комісії Африканова А.Г. та Грицак В.О. взяли участь в обговоренні аспектів упровадження сучасних технологій, методик в навчальний процес освітнього проекту «На Урок»,  відвідали семінар «Сучасні засоби ІКТ в освітньому процесі» та майстер-клас «Використання сучасних  електронних підручників в освітньому процесі». Ознайомилися з інтерактивними комплексами, наочно-дидактичними матеріалами,  обладнанням предметних кабінетів для нового освітнього простору.

Виставка надала можливість ознайомитися з інноваційними досягненнями закладів освіти, обговорити нагальні та стратегічні проблеми розвитку освіти в сучасних умовах.

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та ІТ

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru