П'ятниця, 26 жовтня 2018 04:34

Національний університет біоресурсів і природокористування України гостинно відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів

25 жовтня 2018 року Національний університет біоресурсів і природокористування України гостинно відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів.

В університеті був проведений День відкритих дверей. Випускники технікумів і коледжів України отримали унікальну можливість познайомитися з одним з кращих університетів України.

 

Захід відвідали, згідно офіційних даних, 1100 майбутніх випускників технікумів і коледжів, які бажають навчатись в НУБіП України.

Перед гостями в головному актовому залі університету виступив ректор університету Станіслав Миколайович Ніколаєнко. Правила прийому на навчання до НУБіП України у 2019 році презентував відповідальний секретар приймальної комісії Віктор Шевчук. Потім виступили творчі колективи кафедри культурології НУБіП України.

В студентському залі виступив проректор з навчальної і виховної роботи Кваша Сергій Миколайович. В залі засідань Вченої ради виступила начальник навчального відділу Зазимко Оксана Володимирівна.

В заходах Дня відкритих дверей прийняли участь і студенти відділення "Електрифікація і автоматизація сільського господарства" нашого коледжу. Вони відвідали університет на чолі з викладачами відділення Самойленко Н.Г., Єременок П.М., Самойленком П.Г.

Після проведення загальних заходів студенти відвідали Навчально-науковий інститут енергетики, автоматики і енергозбереження, де їх зустрів директор інституту, доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Козирський Володимир Вікторович.

Студентів пригостили чаєм. Потім перед ними виступив директор інституту. Він ґрунтовно розказав про навчання в інституті, його переваги і перспективи працевлаштування після закінчення. Після відповіді на питання студентів була проведена екскурсія по лабораторіях інституту.

Після завершення зустрічі зробили фото на згадку про проведену зустріч.

 

Самойленко П.Г., викладач відділення

"Електрифікація і автоматизація

сільського господарства"

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru