Четвер, 25 жовтня 2018 13:34

День відкритих дверей у НУБіП України

Сьогодні, 25 жовтня 2018 року, студенти випускних груп Немішаївського агротехнічного коледжу відвідали Національний університет біоресурсів і природокористування України. Там проводився День відкритих дверей для випускників технікумів і коледжів України. З відділення «Аграрний бізнес» виявили бажання відвідати захід 35 студентів ІІІ та ІV курсів.

На відвідувачів чекала насичена та різноманітна програма заходів,зокрема, зустріч з ректором університету Станіславом Ніколаєнком, презентація наукових доробків факультетів та ННІ, лабораторій та кафедр. Учасників Дня відкритих дверей ознайомили з правилами прийому на навчання до НУБіП України у 2019 році.

Наші студенти мали нагоду особисто поспілкуватися з керівництвом факультетів, викладачами, науковцями та безпосередньо із студентами університету, оглянути матеріально-технічну базу, побувати в музеї, корпусах та гуртожитках, на стадіоні та в студентській їдальні. Змогли  загалом оглянути територію університету, який знаходиться в мальовничій зоні столиці – Голосієві.

Порадували відвідувачів виступи творчих колективів кафедри культурології НУБіП України. Від поїздки всі студенти отримали масу задоволення і, мабуть, остаточно визначилися з рішенням де продовжувати своє навчання – лише у НУБіП України!

Відділення "Аграрний бізнес"

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru