Середа, 24 жовтня 2018 19:03

Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

24 жовтня викладачі ВП НУБіП України «НАК» Костюченко Катерина Миколаївна та Кривонос Ганна Анатоліївна відвідали Десяту міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті» та Восьму міжнародну виставку освіти за кордоном «World Edu» в Київському палаці дітей та юнацтва.

 

Викладачі ознайомилися з інноваційними технологіями навчання побачили різне програмне забезпечення, яке можна застосовувати під час навчального процесу. Компанія «Виставковий Світ» презентувала науково-методичний супровід інновацій, нові форми та технології навчання, лінгвістичний клас, проектори, технічні засоби та обладнання для освітнього процесу. Все це є комунікативним майданчиком для поширення кращого досвіду, налагодження ефективної співпраці, обговорення сучасних освітніх трендів, Нової української школи, дуальної, інклюзивної та STEM-освіти, представлення інноваційних здобутків національної освіти та науки, розширення професійних горизонтів. Викладачі спробували інтерактивні комплекти та схеми, побачили методичні та наочно-дидактичні матеріали з усіх регіонів України. Викладачі відвідали круглі столи, тренінги та майстер-класи.  Костюченко Катерина Миколаївна та Кривонос Ганна Анатоліївна стали учасниками конференціъ «STEM-світ інноваційних можливостей».  Викладач історії Костюченко К. М відвідала семінар з «Громадянської освіти» та поспілкувалася з істориком та автором підручників з історії та «Громадянської освіти» Гісемом Олександром Володимировичем; відвідала експертну дискусію «Українська хартія вільної людини».

 

Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» стала в нагоді викладачам. Обговорення актуальних питань під час науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів, експертних дискусій, тренінгів збільшили знання про якість освіти, ознайомили з сучасними методами і формами роботи закладами освіти України, науковими установами, органами управління освітою, центрами, закордонними навчальними закладами та міжнародними представництвами.

 

Матеріал підготувала викладач суспільних дисциплін К.М. Костюченко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru