Понеділок, 22 жовтня 2018 05:51

Виховна година-повідомлення «Історія становлення та розвитку смт. Немішаєве та історія ВП НУБіП України «НАК»»

Протягом тижня викладачі історії Костюченко Катерина Миколаївна та Кривонос Вадим Семенович проводили виховні години-повідомлення «Історія становлення та розвитку смт. Немішаєве та історія ВП НУБіП України «НАК»», для груп першого курсу, присвячену історії рідного села та навчального закладу. Під час виховної години розповідалось про розвиток Немішаєве із 1900 року до сьогодення. Кривонос Вадим Семенович розповів історію селища, а  Костюченко Катерина Миколаївна – історію становлення ВП НУБіП України «НАК». Під час повідомлень згадали видатних випускників колишнього радросп-технікума та сьогоднішнього коледжу.

В цьому році смт. Немішаєве відзначило 118 річчя, а коледж - 106 річницю. Студенти дізнались про заснування, розвиток та сьогодення села та ВП НУБіП України «НАК». Текст виховної години емоційно підсилювали слайди презентації, демонстрація яких супроводжується музикою, показом уривків з фільму присвяченого історії коледжу, якій був знятий до 100-річчя коледжу. Читалися вірші місцевого поета Драчука Миколи Устимовича «Немішаєве 100», «Немішаївський шлягер» та ін. Під час виховної години студенти роздивлялись журнал «Немішаєве із минулого до сьогодення», який видали до 115 річчя села та книгу «Сіємо зерна мудрості»,  яку видали до 100 річчя коледжу.

Саме такі виховні години доносять до студентів інформацію про навчальний заклад в якому вони навчаються, несуть національний, виховний та патріотичний рівень самосвідомості. Сприяють патріотичному вихованню молоді, розвитку національних почуттів, формують національну свідомість.

Матеріал підготувала викладач суспільних дисциплін К.М. Костюченко.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru