Четвер, 18 жовтня 2018 08:34

Активна, послідовна та спрямована профорієнтаційна робота Немішаївського агротехнічного коледжу

Профорієнтаційна робота у Відокремленому підрозділі НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» посідає одне з головних місць в роботі педагогічного колективу та колективу студентів і стає не просто епізодичною роботою влітку, а триває протягом усього року, набуваючи все більш різноманітних форм.

Наш коледж прийняв участь у Ярмарці професій з учнями шкіл Бородянського району, яка відбулась 17 жовтня 2018 на базі  ДПТНЗ «Бородянський професійний аграрний ліцей». З привітальним словом виступила директор ДПТНЗ «Бородянський професійний аграрний ліцей»  Ярмолицька Т.Б. та директор Бородянської районної філії Київського обласного Центру зайнятості Колоcовський С.А. У заході прийняли участь 18 навчальних закладів Києва та області .

Викладачі Криворучко Я.С., Шепелюк Л.М, Величко Н.М. представили коледж на даному заході. Була надана повна інформація про коледж, відділення, спеціальності, умови вступу, навчання, наступне працевлаштування та переваги, які отримують студенти коледжу. Профорієнтаційний виступ Криворучко Я.С. супроводжувався відеороликом, який демонстрував матеріально-технічну базу, професії та спеціальності, які надаються в коледжі, його спортивне і культурне життя, соціальне забезпечення студентів та ін.

Учнів було запрошено на День відкритих дверей, який пройде у коледжі 27 жовтня. Бажаючі могли отримати інформаційні буклети. Викладачі звертали увагу на те, що більш детальну інформацію про коледж, можна знайти на сайті коледжу.

В умовах зростаючої конкуренції між вузами профорієнтаційна діяльність серед учнів шкіл та їх батьків стає все більш актуальною. Тільки при активній, послідовній та спрямованій профорієнтаційній роботі можна досягти успіху.

Відділення «Аграрний бізнес»

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru