Вівторок, 16 жовтня 2018 12:47

За круглим столом в Міністерстві освіти і науки

16 жовтня 2018 року в Міністерстві освіти і науки України  відбулася  презентація проекту стратегії дуальної освіти  під назвою «Професійно-технічна освіта – співпраця з підприємствами. Німецька модель дуальної освіти». В засіданні круглого столу та обговоренні питань взяли участь представники  Міністерства соціальної політики України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, представники німецьких та українських підприємств, закладів професійної освіти та  директор Немішаївського агротехнічного коледжу В.І. Альохін.

Конкурентноспроможність будь-якої держави на світовому ринку та якість життя її населення напряму залежить від рівня професійної підготовки кадрів. Одним із провідних світових лідерів у сфері підготовки кваліфікованих кадрів на сьогодні виступає Європейський Союз, який завдячує цьому дуальній системі професійної освіти і навчання.

Перед учасниками заходу виступили  заступник Міністра освіти і науки України Павло Хабзей, президент «Німецько-Української промислово-торговельної палати», Генеральний директор СЕО BASF в Україні Андреас Лір.

Було презентовано німецьку систему дуальної освіти та представлено освітній центр BASF, обговорено можливості впровадження таких методик в українську систему профосвіти.

Кищук О.І.

Вільченко Н.М.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru