Середа, 10 жовтня 2018 13:02

Участь у Всеукраїнському семінарі

На початку жовтня  викладачі Немішаївського агротехнічного коледжу Григорян Л.В. та Дяченко П.І. взяли участь у Всеукраїнському семінарі на тему - "Землеробство - продовольча, економічна та екологічна безпека".

Перед учасниками та гостями семінару гостинно відкрив двері Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету - одного з провідних закладів Прикарпаття. За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України він входить в десятку кращих коледжів України. Щорічно тут навчається понад 1000 студентів. Науково-виробнича діяльність коледжу - це багатогранна система, яка є комплексом організаційних та навчальних заходів, спрямованих на реалізацію завдань з підготовки спеціалістів агропромислового сектору економіки України. Тому з метою підготовки спеціалістів нового покоління викладацький склад та працівники коледжу спонукають до вивчення інноваційних технологій вирощування різних сільськогосподарських культур та шляхів підвищення їх урожайності. Саме з цією метою і був проведений практичний семінар -"Землеробство - продовольча, економічна та екологічна безпека України". Відкрив семінар - Костюк Богдан Андрійович, директор коледжу. З сучасними вимогами роботодавців до професійної компетенції випускників звернувся до аудиторії директор Філії ПрАТ "Зернопродук  МХП"" Перспектив"- Потомський П.Г. Цікавими та пізнавальними були доповіді Танчика С.П. - доктора с.-г. наук, професора НУБіП України про екологічні проблеми землеробства;

Волощука М.Д. -доктора с.-г.наук, професора Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника про деградацію грунтів і методи відновлення їх родючості; Завірюхи П.Д. - декана факультету агротехнологій і екології Львівського НАУ про хворобостійкі сорти картоплі. Емоційним та актуальним був виступ Глови В.С., директора НУБіП України "Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого" на тему "Інновації у практичній підготовці студентів в аграрних коледжах і технікумах", співдоповідачем з даної теми був Дяченко П.І.-викладач ВП НУБіП України "Немішаївський агротехнічний коледж". Деркач Н.Є., методист НМЦ " Агроосвіта" ознайомила з проблемами і перспективами спеціальності "Агрономія" у аграрних коледжах і технікумах, а також з технологіями та засобами створення відео-лекцій для онлайн-курсів. Теоретична частина семінару пройшла в доброзичливій і робочій атмосфері.

На другий день семінару директор  ПрАТ "Зернопродукт МХП"   Потомський Павло Григорович ознайомив з підприємством, розповів про господарську діяльність та розвиток аграрної галузі в Івано -Франківській області. Учасникам семінару , викладачам та студентам, а також запрошеним гостям керівник підприємства представив нову сучасну техніку, ознайомив з історією розвитку господарства та основними завданнями, які поставив колектив і планує виконати найближчим часом. Павло Григорович з великою гордістю розповідав про своїх працівників-аграріїв, які вкладають душу й серце у Велику справу - вирощування ХЛІБА. Дуже приємно було слухати відгуки молодих агрономів - випускників Івано-Франківського коледжу про те, як вони здобувають практичні навички та досвід вирощування основних сільськогосподарських культур. Всі присутні відмітили високий професіоналізм керівника та всіх працівників і подякували їм за відповідальне відношення до праці, за любов до рідної Землі та можливість підтвердити  високе звання - українські аграрії-новатори. Зичимо їм багато років плідної праці та високих врожаїв!!! Дякуємо організаторам за проведення даного заходу!!!

Григорян Л.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru