Вівторок, 09 жовтня 2018 11:42

Від конверта до Інтернету. Всесвітній день пошти.

Всесвітній день пошти або Міжнародний день поштової служби відзначають в системі Організації Об’єднаних Націй за рішенням XIV конгресу Всесвітнього союзу поштовиків з 1974 року.

Слово «пошта» латинського походження, і спочатку воно означало місце для обміну коней або кур'єрів. У 21 сторіччі, зокрема, в останні 10 років вона перейшла у віртуальний формат. Паперових листів майже ніхто не пише. Саме тому один студент із Португалії придумав пост кросинг - всесвітній обмін "живими" листівками.

Електро́нна пошта або е-пошта — спосіб обміну цифровими повідомленнями між людьми з використанням цифрових пристроїв, таких як комп'ютери та мобільні телефони, що робить можливим пересилання даних будь-якого змісту.

 

Електронна пошта – це зручний і надійний засіб спілкування, при якому лист в будь-який кінець світу доходить за кілька секунд.

Викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та ІТ на лабораторних заняттях з інформатики та комп’ютерної техніки формують знання про електронну пошту, її можливості, принципи функціонування; ознайомлюють студентів з основними службами глобальної мережі Інтернет, з найбільш сучасною, зручною, універсальною системою зв’язку, інформаційною послугою – «Електронною поштою», способами реєстрації поштової скриньки та роботою з електронною поштою на безкоштовних поштових серверах Інтернету; виховують у студентів прагнення до реалізації себе в суспільстві та спілкуванні, стійкий пізнавальний інтерес до інформаційних технологій через показ практичного застосування теми; прищеплюють культуру користувача мережі Інтернет.

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru