Понеділок, 08 жовтня 2018 10:48

Поради психолога

Поради психолога

з урахуванням впливу небесних світил

Аграріям Вітайте новий тиждень: він обіцяє бути вельми цікавим. Можливо, Вас поманить до себе Природа, щоб надати підживлення Вашій душі і духу. Те, що Ви дуже довго  носили в собі, врешті- решт знайде вихід, а те, на що Ви давно махнули рукою зненацька оживе і почне бурхливо розвиватися.

Економістам і фінансистам На Вас очікує радісна новина. Ви отримаєте  сприятливу звістку – і у Ваших справах настануть жадані зміни.

Ветеринарам Неділя підведення підсумків. Намагайтеся не піддаватися бажанню все зруйнувати і виплеснути з водою те, про що потім будете шкодувати.

Електрикам За щоб Ви не взялися цього тижня - все вийде. А якщо Ви подивитися на себе з висоти пташиного польоту, Ви будете вражені небокраєм і перспективами, які на Вас очікують.

Механікам «Тримайте ніс за вітром»! Вам запропонують укласти вигідну угоду, надати практичну допомогу або підтримати морально. Приймайте всі пропозиції і використовуйте їх творчо.

.Технологам Здійснюйте свої плани твердо і послідовно. Зайвий педантизм і розсудливість можуть занапастити будь-яку живу справу і почуття.

Рибоводам «Не святкуйте боягуза»! Не виключено, що у Вас вже тремтять коліна, не опускайте руки і ні від чого не відмовляйтеся.  Знайдеться той, хто зможе Вам допомогти.

Транспортникам Будьте вдячні Долі за все, що вона Вам надає! За роботу в першу чергу!

Заочникам Готуйте переконливі плани, підбирайте аргументи – на Вас очікує іспит на кмітливість. Пам’ятайте  - не можна спиратися на одні лише теоретичні міркування! Має бути практична складова.

Адмінраді Не мрійте занадто багато, щоб потім не розчаровуватися.

Заступникам Можете бути впевнені у перемозі. Для Вас настав тиждень  удач. На Вас очікують хороші новини, але  перемагаючи – не зазнавайтеся.

Директору У Вас тиждень спогадів. Розберіться, що у Вас де лежить:  чого Ви хотіли, про що мріяли багато років тому і чи  здійснилося воно на сьогоднішній день. Можливо, подібна інвентаризація допоможе Вам втілити в життя давно забуті бажання.

Дякуємо за увагу!

Чекайте на наші поради наступного тижня

Яцина К.П.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru