Четвер, 04 жовтня 2018 13:49

Ми у відповіді за тих, кого приручили...

4 жовтня — прекрасний привід проявити любов до братів наших менших, адже саме в цей день відзначають Всесвітній день захисту тварин. Це свято шанують не тільки представники природоохоронних організацій, а й просто звичайні люди, в житті яких тварини займають особливе місце.

Вперше Всесвітній день тварин відзначали в 1931 році, коли відповідне рішення про заснування свята прийняли учасники Міжнародного конгресу прихильників громадського руху з захисту природи. Цей захід відбувся у Флоренції.

В Україні цей день відзначається з 2000 року. У цей день проводяться численні мітинги, акції, що покликані виховати у дітей та дорослого покоління бережливе та відповідальне ставлення до братів наших менших.

До Всесвітнього дня захисту тварин студентами гр.В-33 (куратор Матвійчук О.П.): Макарчук П., Матюшко Є., П’ятих С., Красота Д. і Андріуца В. в читальній залі бібліотеки коледжу була проведена виховна година під назвою «Ми у відповіді за тих, кого приручили». Тема виховної години є досить актуальною, оскільки допомагає розкрити суть взаємовідносин між тваринами і людьми, виховувати любов до „братів наших менших”, а також почуття особистої відповідальності за долю тварин. Молоде покоління не повинне стояти осторонь проблем, які виникають щодо збереження та охорони тваринного світу.

Ми у відповіді за тих, кого приручили ...
І, як вінці творіння і царі природи, зобов'язані пам'ятати про тих, з ким ділимо цю планету. Зобов'язані пам'ятати, берегти і захищати.

Сценарій до заходу створено зав. бібліотекою Костромської А. М., презентація за сценарієм – бібліотекарем Моос Н. П., виставку книжок до Дня захисту тварин зроблено бібліотекарем Матвійчук Л. Г. Малюнки намалював студент гр.ТВПТ -12 Матвійчук Ю.

 

 

Бібліотекар Моос Н. П.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru