Четвер, 04 жовтня 2018 09:54

Засідання педагогічної ради

03 жовтня 2018 року в Немішаївському агротехнічному коледжі відбулося розширене засідання педагогічної ради.  На порядку денному розглядалися основні питання:

1.Про проведену роботу за останній період та завдання на поточний період

2. Про результати перевірки та виконання заходів з протипожежної безпеки, охорони праці та техніки безпеки.

3. Заходи щодо поліпшення якості освітнього процесу.

4. Звіт викладачів коледжу за результатами відвідування семінарів.

 

Директор коледжу Альохін В.І. під час виступу відмітив позитивну динаміку в галузі міжнародного співробітництва, адже лише за місяць роботи колектив коледжу підписав два меморандуми про співпрацю, зокрема з ТОВ «РОВАС Україна» (Литва) та з фермерським господарством «Татусеві кізоньки».

На базі коледжу проводились міжнародні форуми і семінари:

-         міжнародний науково-практичний форум «Стан і перспективи застосування біотехнологічних методів відтворення у вівчарстві і козівництві. Досвід Канади»;

-         в рамках німецько-українського проекту семінар «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних закладах» за підтримки НМЦ «Агроосвіта», в контексті якого проведено прес-конференцію на тему «Аграрна освіта – новий зміст та підходи  до надання ринково орієнтовних практичних знань: приклад аграрних коледжів».

Відбувся семінар для керівників відокремлених підрозділів  Національного університету біоресурсів і природокористування України «Реалії та перспективи функціонування закладів вищої освіти в контексті нових вимог Закону України «Про освіту» (з досвіду роботи ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» та «Ірпінський економічний коледж»)

На педраді обговорювалися питання щодо поліпшення якості освітнього процесу,  виконання заходів з протипожежної безпеки, охорони праці та техніки безпеки та завдання на поточний період.

Кищук О.І.

Фото Мотилова В.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru