Четвер, 04 жовтня 2018 06:07

Екскурсія до коледжу - як різновид профорієнтаційної роботи

Туристи люди невгамовні - їх хлібом не корми, тільки дай куди-небудь поїхати, на щось подивиться та новенького дізнатися. Вони залюбки подорожують будь – якими маршрутами, навіть якщо це не п’ятизіркові готелі та комфортабельні автобуси!!!

 

3 жовтня 2018 року відбулася саме така  екскурсія. Всі учасники відчули себе ніби ведучі відомої програми «Орел і решка» - тільки їм не випала золота картка… Проте це ніяк не зіпсувало ані настрій, ані отримані враження. Їхали з Києва до Немішаєва  електропоїздом, до коледжу 2 км. пішки – це «туристи» групи «Краєвид», які обслуговуються в Територіальному центрі соціального обслуговування Голосіївського району м.Києва. Група «Краєвид» відвідала музей коледжу, де ознайомились з різними  історичними періодами його розвитку,  подвигами воїнів, партизанів та місцевих жителів за часів Другої світової, воїнів Афганців та героїв АТО.

Другий екскурсійний об’єкт взагалі є унікальним. Ніхто з присутніх навіть не міг уявити, що такі заклади бувають та функціонують так ефективно,  різнопланово і так чудово організована матеріально-технічна база коледжу. Екскурсантам були показані і доглянуті вольєри з пернатими серед яких як українські так закордонні представники: голуби, цесарки, вутки, павич…і навіть  страус!!!

Відвідали музей українського костюма та української писанки, майстерно проведеної співробітником музею НМЦ Степановою І.О.

І ось який відгук залишили  в книзі відгуків про коледж екскурсанти груп «Краєвид» «Вражає музей, чудово збережені експонати, відчувається в усьому любов до свого краю, до людей, до історії. Чудово доглянута територія, привітні працівники… Дякуємо, дякуємо, дякуємо. Слава Україні! Героям слава!.»

 

 

Костромська А.М.- зав. бібліотекою

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru