Вівторок, 02 жовтня 2018 14:56

Меморандум про співробітництво з ФГ «Татусеві кізоньки»

02 жовтня 2018 р  ВП НУБіП України  “Немішаївський агротехнічний коледж” в особі директора Альохіна Володимира Ілліча підписав Меморандум про співробітництво з Фермерським  господарством «Татусеві  Кізоньки» з метою створення на базі коледжу «Експериментального навчально-практичного центру з підготовки та перепідготовки фахівців переробки продукції тваринництва».

Створення центру дасть можливість розробляти та впроваджувати у навчальний процес інноваційні методики і практики, новітні технологічні стандарти з переробки продукції тваринництва,а також  забезпечить високу якість професійної підготовки фахівців.

В планах - створення «Інноваційної тваринницької ферми дрібної рогатої худоби» та цеху по переробці продукції тваринництва з подальшим виробництвом для популяризації  на ринку вітчизняної органічної продукції.

Взаємовигідне співробітництво з фермерським господарством «Татусеві  Кізоньки» має на меті залучення додаткових ресурсів для розвитку професійної освіти, обмін досвідом та практичне застосування знань студентів  на виробництві.

Кищук О.І.

Фото Мотилова В.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru