Понеділок, 01 жовтня 2018 11:12

Поради психолога

 

Поради психолога

з урахуванням впливу небесних світил

Аграріям Гарний місяць для початку будь-яких справ. Чого ще чекати? Мета у Вас є!, Залишилось тільки перевірити , «чи все у Вас при собі», для того щоб втілити в життя Ваші  плани. Хто знає, можливо чогось не вистачає?

Економістам і фінансистам Вас очікує іспит на кмітливість, знання тактики дій та вміння користуватися набутим досвідом. Готуйте переконливі плани, підбирайте аргументи та не забувайте користуватися своїм шармом і гострим розумом. Якщо буде важко вирішити те чи інше питання – запрошуйте професіоналів.

Ветеринарам Пам’ятайте! Кожна подія має свій сенс, навіть, якщо він Вам незрозумілий. «Річка знає куди їй текти – і того, хто віддасться волі хвиль, вона перенесе  до мети».

Електрикам Відчуйте в собі незвичайний прилив сил і гармонію з навколишнім світом. Всі справи рухаються так, як Ви задумали. Все вдається – працюйте!

Механікам Ви маєте бути у формі, бо прийдеться підтверджувати свою майстерність. Це нормальна ситуація випробування, уникати якої не слід. Якщо Ви поведете бій чесно та з повною віддачею – перемога Вам забезпечена.

Технологам Зробіть невеличку перерву, заспокойтесь та подивіться на свої справи свіжим поглядом. Навіть, якщо перерва у справах затягнеться, використайте цей час для роздумів і міркувань.

Рибоводам На Вас очікує радісна подія. Ви отримаєте пропозицію і у Ваших справах, нарешті, відбудуться бажані зміни. Зміни можливі навіть там, де справи, здавалося б, застопорилися навіки. Будьте напоготові!

Транспортникам Якщо «обламалась» якась дрібниця – сприйміть це з гумором. Кулібіних – ніхто не відміняв!

Заочникам Сумно Вам не буде! На Вас очікує сюрприз, який може обернутися дивовижним відкриттям, але ж може стати і на заваді певним сподіванням. Дуже не радійте і зайвий раз не засмучуйтесь. Все буде добре!

Адмінраді Готуйтеся - приємні зміни не за горами! Вірте в свою удачу і пам’ятайте – статки треба вміти не тільки отримувати, але ж ще і зберігати.

Заступникам Святкуйте свої свята, а не календарні. Радійте кожному дню, ібо вони сповнені дарунків, діліться своєю радістю, перш ніж здасте її в архів.

Директору Дотримуйтесь нейтралітету. Будьте готові втілювати ідеї не тільки на словах, а й на ділі.

Дякуємо за увагу!

Чекайте на наші поради наступного тижня

Яцина К.П. - практичний психолог

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru