Понеділок, 17 вересня 2018 09:00

Перевірка виробничо-технологічної практики

Викладач Хоменко Г.Г. провела перевірку виробничо-технологічної практики на базі ТОВ «Фірма «Фавор»»

Моменту початку практики на сучасному молокопереробному підприємстві студенти 3 курси групи ТВПТ-31 Кириченко Наталія і Питель Марія дуже чекали і шалено переживали. Здавалося, вже стільки знають, що пора в бій, але хвиля тривожних вагань про свою компетентність мучили сумнівами і невпевненістю. Час йшов. І ось настав перший день практики, студентки опинилися на підприємстві ТОВ «Фірма «Фавор».

Молокопереробне підприємство ТОВ «Фірма «Фавор»», м. Київ, здійснює свою діяльність з 1993 року, і є одним із провідних виробників молочної продукції, в тому числі для дитячого та дієтичного харчування.

Протягом 25 років, що пройшли з дня заснування, підприємство набуло багатий досвід роботи у сфері виробництва молочної продукції, створивши свої традиції.

Маючи в своєму розпорядженні високий виробничий і кадровий потенціал, ТОВ «Фірма «Фавор»» спрямовує свій основний курс на створення конкурентоспроможної, безпечної продукції і максимальне задоволення потреб замовників та споживачів.

Професійний підхід керівництва ТОВ «Фірма «Фавор»» до організації проходження практичної підготовки студентів дозволяє максимально розкривати потенціал практиканта та дає повне уявлення про практичний бік обраної професії.

Практика  на ТОВ «Фірма «Фавор»» вчить, розставляючи багато чого на свої місця. Нарешті студенти нащупують сенс і форму професії, яку вибрали. Зникає страх перед живою взаємодією, з'являється інтерес і затребуваність. Студенти вчаться сприймати критику і невдачі, не впадають в ейфорію від успіху і подяки. З'являється інтерес до своєї майбутньої роботи. Студенти роблять свої перші відкриття.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru