Понеділок, 17 вересня 2018 08:41

Всеукраїнський практичний семінар «Налаштування та обслуговування тракторів»

Викладач відділення "Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання" Савчук С.Ю. взяв участь у всеукраїнському практичному семінарі «Налаштування та обслуговування тракторів», який пройшов у Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака Сумського НАУ.

До колишньої гетьманської столиці з’їхалися представники сільськогосподарських вишів з усієї України. В рамках німецько-українського проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» викладачі Мирогощанського аграрного коледжу, Красноградського аграрно-технічного коледжу імені Ф.Я. Тимошенка, Житомирського та Немішаївського агротехнічних коледжів, Роменського коледжу СНАУ та Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ спочатку детально вивчатимуть, а потім і практично випробовуватимуть можливості трактора CLAAS Axion 850-Serie та навісного обладнання Lemken.
Перший день семінару присвятили теоретичній підготовці викладачів. Фахівець товариства з управління проектами та процесами в аграрній економіці (Німеччина) Бернд Генн детально розповів про умови роботи та керування трактором, елементи управління й інструменти. Окремо зупинилися на водійському місці, системі обігріву та кондиціювання, освітленні. Також німецький фахівець звернув увагу на багатофункціональний підлокітник і сигналізатори в панелі управління. Насамкінець вивчили роботу дисплею інформаційної системи CLAAS (CIS). Учасники практичного семінару жваво обговорювали отримані знання.
Ковальчук В.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru