Середа, 05 вересня 2018 13:08

Наука і практика завжди поряд

Продовжується робота з розвитку науково-дослідної роботи на відділенні «Аграрний бізнес». Тісний зв'язок з кафедрою «Селекція та насінництво» НУБіП України на чолі з фахівцем своєї справи Жемойдою В.Л. дає свої результати. В цьому році ведуться дослідження на полях коледжу 17 гібридів кукурудзи, третій рік поспіль студенти і викладачі вивчають нові гібриди, особливості технології вирощування кукурудзи, фенологічні фази розвитку цієї культури та урожайність в зоні Полісся після внесення добрив і проведення робіт по захисту рослин від шкідників і хвороб.

Дослідження показали, що деякі гібриди мають розвинену листову пластинку і вагому зелену масу і більш придатні для переробки на силос. Проведенням досліджень займалися викладачі коледжу Беренда Н.Є., Григорян Л.В., Дяченко О.А., Білан Ю.Б. та студенти відділення на полях коледжу.

Надалі відділення планує проводити спільні засідання кафедри та циклової комісії агрономічних дисциплін, круглі столи, науково-виробничі конференції та інші заходи з питань розвитку науково-дослідної роботи.

Дякуємо всім науково-педагогічним працівникам  та особисто деканам агробіологічного факультету – Тонсі О.Л.  та факультету захисту рослин Долі М.М.,  завідувачам кафедр: садівництва  -Кондратенко Т.Є.,  селекції та насінництва – Жемойді В.Л.,  рослинництва  - Каленській С.М. за співпрацю, посильну допомогу та бажаємо їм наснаги і творчих успіхів у новому навчальному році!

Григорян Л.В.

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru