Вівторок, 04 вересня 2018 10:53

Партнерство з Литвою

Сьогодні директор Немішаївського агротехнічного коледжу Володимир Ілліч Альохін приймав делегацію гостей із Литви. До нас уже не вперше завітали представники   компанії ТОВ «ROVAS Україна» на чолі з директором Лінасом Малишко з метою плідної взаємовигідної співпраці задля покращення освітньої діяльності навчального закладу.

Нагадуємо, що напередодні директор коледжу відвідав Литву на запрошення  керівництва  компанії  «ROVAS Україна», де мав можливість ознайомитися з передовими європейськими досягненнями в галузі сільськогосподарського виробництва.

Гості ознайомилися з матеріально-технічною базою коледжу,  відвідали гуртожитки №3 та №4, лабораторію «Зооцентр». Представники компанії готові опрацювати спільну програму та створити умови щодо навчання, стажування, проходження виробничої практики за кордоном. Вони зацікавлені у фахівцях таких професій: електрики, водії категорії С, Д, Е, зварювальники та слюсарі-ремонтники. Сподіваємося на подальший активний розвиток взаємовигідної співпраці.

Кищук О.І., Калдараш О.П.

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru