Понеділок, 03 вересня 2018 12:55

ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО РОКУ: ВПЕВНЕНІ КРОКИ В УСПІШНЕ МАЙБУТНЄ

Традиційно, напередодні Дня знань у  п’ятницю, 31 серпня, у читальній залі бібліотеки відбулося урочисте розширене засідання педагогічної ради, присвячене початку нового навчального року. Розпочав засідання директор В.І.Альохін вітанням з прийдешнім Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Головним питанням порядку денного  засідання педагогічної ради стала доповідь директора В.І.Альохіна  «Про підсумки роботи у 2017/2018 навчальному році та пріоритетні завдання на 2018/2019 навчальний рік». У доповіді директора було всебічно проаналізовано діяльність колективу коледжу за минулий навчальний рік, охарактеризовано підсумки прийому вступників, названо стратегічні напрями діяльності колективу.

Доповідь заступника директора з навчально-методичної роботи О.В.Санченка  присвячена вступній кампанії-2018. Як наголосив Олександр Володимирович, передумови цьогорічної вступної кампанії були непростими, перш за все через демографічну кризу 2001 року (рік народження сьогоднішніх вступників) та незадовільні результати ЗНО в нашому регіоні. Та, незважаючи на ці фактори, кількість поданих заяв абітурієнтів до коледжу  сягнула понад 550. Вступна кампанія пройшла успішно і доволі активно. Географія подачі заяв від абітурієнтів доволі широка. Крім близьких до нас Київської, Житомирської областей, були цього року представлені Черкаська, Кіровоградська, Сумська, Чернігівська, Волинська і навіть Одеська області. Це свідчить про популярність нашого коледжу, про гарну репутацію і добрі відгуки по всій Україні. Тішить, що  абітурієнти, охочі здобути  агротехнічні спеціальності, стали  нашими студентами.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожен навчальний заклад, кожну родину! Зі святом, дорогі друзі!

Костромська А.М., зав. бібліотекою

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru