П'ятниця, 31 серпня 2018 13:05

Посвята в студенти - 2018

31 серпня 2018 року у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» відбулося святкування Дня знань та урочиста посвята в студенти. Початок нового навчального року – завжди хвилюючий і повний надій та сподівань на нові досягнення і нові звершення момент для кожного з нас.

Тож на свято прибуло багато почесних гостей: Шупик С.М. – директор департаменту агропромислового розвитку КОДА, Єрко Г.М. –  голова Бородянської районної ради, Єрко  Г.Г. – депутат обласної ради, Ратушний М.Д. - заступник командира батальйону «Київ»,  Смольянінов Р.Є – комісар Бородянського РВК, Бородай В.П. – доктор с/г наук, професор НУБіП України,   Батрутдінов О.Б. – голова ради ветеранів Бородянського району, отець Ярослав,  батьки та рідні першокурсників, викладачі, співробітники, мешканці селища.

Свято розпочалося з урочистого підняття гігантського прапора  на встановленому новому найвищому у районі флагштоці. На конструкції заввишки 20 м замайорів 4-метровий жовто-блакитний стяг, який видно здалеку з усіх боків.

Багато теплих і добрих слів пролунало на адресу новозачислених студентів. Директор коледжу В.І.Альохін вручив першокурсникам символічного ключа знань, залікову книжку та студентський квиток і побажав успіху, натхнення, нестримної волі до звершень, невичерпної енергії та успішного навчання.

Отець Ярослав благословив на навчання студентів, окропив свяченою водою, побажавши всім миру, міцного  здоров’я,  щастя,  впевненості у своїх силах та Божого благословення. Після урочистої частини та насиченої концертної програми на гостей чекав смачний куліш, яким пригощали своїх студентів на кожному відділенні. Тож нехай цей день стане для всіх студентів та їх викладачів - Днем великих надій! І нехай ніколи не вичерпається прагнення до знань, закладене природою в кожному з нас!

Кищук О.І.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru