Четвер, 16 серпня 2018 12:14

Міжнародна виставка триває

16  серпня 2018 року - другий день  Розумного дня поля в Україні Smart Field Days, що проходить  на полі 18 гектарів Немішаївського агротехнічного коледжу. Це не просто агрофорум чи аграрна конференція - це  міжнародна спеціалізована виставка–демонстрація та аграрний фестиваль, присвячений сучасним розумним технологіям у сільськогосподарському виробництві, точному та органічному землеробству і передовим аграрним технологіям світу. Зібрали широку аудиторію топ-менеджерів, директорів та фахівців агропідприємств, холдингів та фермерських господарств для знайомства з високотехнологічними новинками для АПК.

На сьогоднішній день завданням Smart Field Days– це:

  • прискорення переходу інноваційних технологій з лабораторій і офісів на поля і підприємства;
  • інформування аграріїв про популярні IT, ICT-технологій та ПО, а також їх впровадження;
  • обмін інформацією та неформальне спілкування розробників та споживачів з питань розробки та супроводу інновацій;
  • розробка, створення та супровід ICT продуктів для АПК.

Цього разу до уваги відвідувачів було представлено багато кейсів акцентованих саме на інноваційних технологіям та автоматизації від  ТОВ "АВЕРС-АГРО" – де основним завданням  підприємства є розробка, створення і впровадження нового промислового обладнання та сільськогосподарської техніки. Виробництво машин і устатковання для виготовлення харчових продуктів і напоїв, виробництво кузовів для автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів.

Інструктори ТОВ « АГРО-інновації» провели майстер-клас по управлінню дронами. Управління квадрокоптером - заняття не з легких. Незважаючи на те, що з новими технологіями дрони стають все простішими та автономними в керуванні, для оператора квадрокоптера важливо знати, як поводити себе в тій чи іншій ситуації. Мастер-клас проходив під керівництвом досвідчених інструкторів і був абсолютно безкоштовним. Як виявилося, з  дронами і повітряною зйомкою захоплюється велика кількість людей. Завдяки його проведенню відвідувачі змогли дізнатися багато нової інформації про сучасний розвиток дронів, познайомилися з характеристиками квадрокоптерів , освоїли основи безпечного управління, а також, що найголовніше, цінні поради досвідчених пілотів. Крім того, всі бажаючі  насолоджувалися чудовими пейзажами дослідного поля коледжу, які відкриваються в реальному часі при підключенні до квадрокоптеру  окулярів Окуляри.

Після цього настав час для практики під відкритим небом. Інструктори демонстрували учасникам як підготувати квадрокоптер до польоту, ознайомили з основами пілотування і навіть відпрацювали базові елементи аеро-,  фото- та відеозйомки. Кожен з учасників отримав можливість керувати квадрокоптерами  і на практиці освоїти пілотові навички, а також, що найголовніше, цінні поради досвідчених пілотів. Захід пройшов у легкій, неформальній та приємній атмосфері. Учасники майстер-класу отримали цінний досвід пілотування квадрокоптером і заряд гарного настрою.

Компанія «Європласт» представила великий вибір ємкостей для використання в сільському господарстві.

Сподіваємося, що попереду на відвідувачів виставки чекає багато цікавих подій.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru