Четвер, 05 липня 2018 06:55

ДКА зі спеціальності

Державний кваліфікаційний екзамен зі спеціальності є тією другою сходинкою в житті кожного студента, де першо першою була школа. Але в школі навчались поряд з батьками і при вирішенні будь-яких питань завжди можна було звернутись до них за порадою. Інша справа - підведення підсумку життєво важливого за чотири роки навчання в коледжі. Для кожного - це дуже відповідально і серйозно, тому що це фактично останній екзамен перед врученням диплому.

Переважна більшість випускників відділення "Аграрний бізнес», спеціальність «Виробництво і переробка продукції рослинництва»  планує навчатись далі в НУБіП України на бакалавраті і тому дуже важливим  є для кожного з них отримати високу оцінку. Головою комісії була доктор сільськогосподарських наук, відомий селекціонер плодових культур (яблуні), завідувач кафедри садівництва НУБіП України Кондратенко Тетяна Єгорівна.Вона відзначила роботу викладачів та студентів відділення, підвела підсумки після спілкування зі студентами стосовно питань спеціальних профільних дисциплін, порадила їм навчатись далі та отримати вищу освіту. 
З викладацьким складом провели засідання і домовились про продовження співпраці з кафедрою в плані участі в семінарах, конференціях, круглих столах та виробничих засіданнях підприємців. 

Зав.відділення "Агробізнес". Григорян Л.В.

 


Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru