Понеділок, 02 липня 2018 12:03

Літня STEM-школа

Не дивлячись на те, що студенти вже роз’їхалися на канікули, життя в Немішаївському агротехнічному коледжі не перестає вирувати – зараз триває масштабний науково-практичний захід для дітей.

Сьогодні, 02 липня 2018 року відбулося відкриття літньої наукової STEM-школи для вихованців Київського Палацу дітей та юнацтва та учасників Київського фестивалю стартапів «Class ідея».

На урочистому заході, який відкрив директор коледжу Володимир Ілліч Альохін, присутніми були начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання НУБіП України Єресько Олег Вікторович, директор Київського палацу дітей та юнацтва Оксана Миколаївна Добровольська, селищний голова Сергій Володимирович Замідра. Вони побажали учасникам заходу вдалої реалізації їх проектів, цікавого та насиченого дозвілля, позитивних емоцій та гарного відпочинку.

Під час роботи STEM-школи будуть реалізовані проекти, запропоновані учасниками та головою селища Немішаєве і спрямовані на покращення життя місцевих мешканців. По завершенні проектів всі напрацювання будуть презентовані та передані селищній раді Немішаєва.

Кищук О.І.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru