Неділя, 10 червня 2018 12:57

Animal’EX: Територія інноваційного тваринництва

З 6 по 9 червня у Києві, на території ВДНГ, пройшла вже 30-та найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі – «АГРО-2018», що стала епіцентром інновацій сільського господарства техніки та обладнання.

Викладачі відділення «Технології виробництва та переробки продукції тваринництва» Петренко Н.В., Латушко Ю.В., Ведмідь І.В. і студенти не могли пропустити таке дійство і відвідали основні окремі тематичні виставкові заходи Animal’Ex, Organic, Сучасний фермер, ЕквіСвіт, FishExpo.

Виїзне заняття стало суттєвим доповненням до теоретичних знань, адже студенти і викладачі ознайомилися з експозицією спеціалізованого обладнання для тваринництва, утримання сільськогосподарських тварин та птиці. На стендах учасників Animal’EX демонструвалося інтелектуальне обладнання для змішаної годівлі великої рогатої худоби, поліферментні препарати та інші добавки для виробництва кормів і преміксів, технології та біологічні препарати для консервування кормів, експрес-тести для аналізу мікро- токсинів в кормах, захисний одяг для персоналу, широкий спектр вітамінів та сумішів кормів, вакцин для сільськогосподарських тварин та багато-багато іншого.

 

Вергелес О.П.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru