Четвер, 07 червня 2018 15:05

ДИРЕКТОРСЬКИЙ ПРОЕКТ «ШКОЛА ЛІДЕРСТВА»

7 червня 2018 року у коледжі відбулася друга зустріч весняно - літньої програми навчання Директорського проекту «Школа лідерства» під назвою «Ефективне лідерство в умовах сучасності», на якій директор коледжу В.І. Альохін розповів присутнім про формування сучасного європейського суспільства України, як основного завдання даного проекту.

Метою зустрічі було формування у студентів розуміння природи лідерства та його значення для розвитку прогресивного суспільства, а також розвитку та вдосконалення власного лідерського потенціалу через визначення орієнтирів.

В ході зустрічі студенти-учасники познайомилися з цікавою літературою, яка сприятиме готовності до самоосвітньої діяльності та професійного зростання.

На зустрічі були присутні: депутат Київської обласної ради Єрко Галина Георгіївна, голова Бородянської районної ради Єрко Георгій Миколайович, т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації  Корнієнко Валентин Миколайович, дирекція коледжу та студенти-учасники 1-го, 2-го, та 3-го курсів.

Зустріч пройшла коструктивно, в дружній обстановці. Студенти – учасники, сповнені нових ідей і планів, залишили зал засідання у піднесеному настрої.

 

Ждамарова А.В.

Фахівець навчально-методичної

лабораторії з  впровадження

дуальної форми навчання

та робітничих професій

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru