Четвер, 07 червня 2018 10:34

Бджоли і люди...

Напевно мало хто із нас знає, як важливо перебувати у тісному контакті із цими комахами! Адже саме знаходження людини в близькості з бджолиним вуликом впливає на здоров'я людини. Показники основних систем життєзабезпечення під впливом контакту з бджолиними сім'ями, суттєво поліпшуються! Саме такі методи лікування застосовуються в ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж».

Дані досліджень показали позитивний вплив апітерапії на серцево-судинну систему і нейрогормональну регуляцію пацієнтів. У дихальній системі помічено бронхолітичний ефект з поліпшенням показників форсованого дихання. Серед позитивного впливу апітерапії при близькому контакті людини з бджолиними сім'ями є: мікровібраційний масаж,  негативно заряджені іони, які утворюються в результаті польоту бджіл, а також взаємодія біополів бджолиних сімей і людини.

Для подібного лікування спроектовані і будуються спеціальні будиночки. У них розміщуються вулики-кушетки з інгаляційними вікнами.

Нервова система, потрапляючи у потужне електромагнітне поле, зазнає разючих змін. Перераховувати хвороби, які минають після такої терапії, просто безглуздо. Запускається програма омолодження та оновлення клітин, яка регулюється самою природою.

Той, хто відпочиває на ліжку, розміщеному на вуликах, знизу отримує природне тепло, озоноване повітря, збагачене фітонцидами, і мікромасаж. Коли ми зливаємося з природою, то отримуємо здоров’я, радість і щастя. А й справді – там, гуде, як на великому лісопильному заводі.

Чому йдеться про сон на вулику? Не обов’язково засинати, але вже через 10-15 хвилин ви відчуєте, що м’язи розслаблюються. У вашому організм розпочнеться величезна робота. Ви відпускаєте спазми, а отже відпускаєте хвороби, стверджує Олександр Вергелес - завідувач відділення «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж», на території якого ви маєте змогу пройти курс лікування сеансами апітерапії.

Отже, зважаючи на позитивний вплив апітерапії на здоров’я людини колектив коледжу регулярно відвідує сеанси «бджолиного сну»!

Інформацію підготувала Хмельовська І.О.

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru