Вівторок, 05 червня 2018 12:30

5 червня Всесвітній день охорони навколишнього середовища

5 червня увесь світ відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища, що покликаний спонукати якомога більше людей до активних дій щодо збереження навколишнього середовища.

Викладачами циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Городник К.В., Лукерченко Т.П. 06 червня 2018 року у читальному залі бібліотеки було проведено відкриту виховну годину до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

Тема Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища 2018 року – "Бій забрудненню пластиком" – закликає всіх об'єднатися для боротьби з однією з найбільших екологічних проблем нашого часу.

Під час виховної години були розглянуті причини та наслідки використання виробів із пластику у світі та в Україні зокрема. Головну загрозу довкіллю становить людина – її байдужість, безкультур’я і безмежна жадібність. Студентам були продемонстровані відеофрагменти щодо забруднення планети пластиковим сміттям та його вплив на живі організми нашої планети. А також розглянуті способи збереження природи, яка є основою життя на Землі та фундаментом гармонійного існування. Закріплення отриманої інформації студентами було перевірено онлайн вікториною створеною засобами сервісу Kahoot!

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru