Понеділок, 04 червня 2018 10:40

Традиційний турнір з волейболу присвячений пам’яті Олексія Бедія

Час не зітре пам’ять про тебе…

3 червня минуло три роки з трагічної смерті студента  відділення «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»  Олексія Бедія. Олексій був доброю, чуйною та дуже хорошою людиною,  добре грав у волейбол та настільний теніс, приймав активну участь у КВНі , був ведучим культурно-масових заходів.

Так третій рік поспіль проводиться турнір з волейболу присвячений вшануванню його пам’яті. Перший турнір провели у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»,  де перше місце посіла команда с. Глибоке (рідне село Олексія) Бориспільського р-ну.

Другий турнір був проведений в с.Щасливе – переможцем стала місцева команда.  3 червня 2018 року   провели третій турнір  в с. Глибоке Бориспільського району, де приймали участь  команди: Бородянського району –  смт. Немішаєве,  Бориспільського району – дві команди (с. Щасливе та с. Глибоке)  та Броварського району. Наші студенти посіли призове третє місце, ІІ місце у команди  с.Щасливе, І місце і перехідний кубок завоювала команда с. Гоголів.

 

Циклова комісія фізичного виховання та захист Вітчизни

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru