П'ятниця, 25 травня 2018 14:22

Участь у святуванні 120-річчя НУБіП

Сьогодні НУБіП України святкує ювілей – 120-річницю з дня заснування.

Адміністрація ВП НУБіП «Немішаївський агротехнічний коледж» на чолі з директором Альохіним В.І., співробітники та студенти взяли  активну участь у відзначенні 120-річниці Національного університету біоресурсів і природокористування України.

До святкування готувалися заздалегідь, провівши ряд заходів, зокрема: підготували інформаційні друковані матеріали, кураторські години,  провели студентську науково-практичну конференцію «Випускники коледжу: стежками професійного зростання», взяли участь у фестивалі «Голосіївська весна», у конкурсі творчих робіт «Наш дарунок до ювілею НУБіП України-120», у студентському флешмобі «Нашій  Альма-матері-120», у міжнародній науково-практичній конференції «Цілі сталого розвитку третього тисячоліття: виклики для університетів наук про життя», у спортивних змаганнях, створили книжкову, фотовиставку та виставку наукових досягнень коледжу.

Напередодні  відбулося відзначення науково-педагогічних працівників і співробітників НУБіП України університетськими та відомчими відзнаками, серед нагороджених і наші співробітники, зокрема, Лазаренко П.В. отримав грамоту  МОН України, Вергелес О. П.-  грамоту  МАПП, Кузнєцова С.В.-нагрудний знак «Відмінник освіти».

На церемонії святкування привітали ректора та почесних гостей святковим короваєм,  створивши вітальний флешмоб, взяли участь у театралізованому святі «День університету» на головній сцені, у концертній програмі творчих колективів художньої самодіяльності, представили експозицію «Буде жити село – буде жити Україна!».

Студенти коледжу взяли участь у спортивних змаганнях, у показових виступах з ушу та спортивних танців. На святі був представлений контактний зоопарк с/г тварин (ягнята, козенята, нутрії, кролі, птиця).

Влаштували  перегони «Шалений кабальєро» (катали дітей на поні та вручали переможцям дипломи ) та розваги «Навколо НУБІП за 120 секунд» (катали гостей на бричці).

Провели майстер-класи з приготування фіто-чаю, з плетіння сіткового полотна, створення сонячної батареї, з ковальської майстерності, з УЗД-діагностики с/г тварин, що викликало бурю захоплення у відвідувачів.

Виготовили та демонстрували відвідувачам цікаві сувеніри - маленькі керамічні окарини, які є символом стародавнього мистецтва українців, викликають радість та позитивні емоції.

Наші господині брали участь у конкурсі з приготування козацької каші, пригощали гостей свята різноманітними смаколиками та продукцією власного виробництва, зокрема сиром та медом.

Свято подарувало гостям та учасникам дійства незабутні враження та море позитиву!

Кищук О.І., Калдараш О.П.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru