Четвер, 24 травня 2018 11:34

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ ПАРКІВ

24 травня викладач циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Грама А.В. підготувала та провела інформаційну хвилинку серед студентів коледжу до Європейського дня парків.

Відзначення Європейського Дня Парків (The European Day of Parks, EDoP) започатковане Федерацією Європарк (EUROPARК Federation), яка об'єднує природні території, що охороняються в європейських країнах. Вперше цей день святкували по всій Європі у 1999 році. Дата святкування була вибрана не випадково – саме 24 травня 1909 року у Швеції були створені перші дев'ять національних парків, саме вони і стали першими Європейськими Національними парками. З тих пір природні території, що охороняються, стали безцінною частиною, природним і культурним надбанням Європи.

Глобальна мета Європейського дня парків полягає в підвищенні значущості парків і заповідних територій, а також в розробці заходів по збереженню цих територій. Його відзначення символізує міжнародну солідарність територій, що охороняються на нашій планеті, а це понад 20 тисяч заповідних територіальних комплексів, у тому числі більше 2200 національних парків та заповідників, що функціонують у 120 країнах світу. У Європі нині нараховується понад 300, а в Україні 44 національні парки.

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін

та інформаційних технологій

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru