П'ятниця, 25 травня 2018 08:41

Вітаємо НУБіП України зі 120-ю річницею!

Шановний Станіславе Миколайовичу!

Шановні професорсько-викладацький колектив, студенти та працівники університету!

Педагогічний колектив  коледжу вітає з 120-річним ювілеєм Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Упродовж цих років університет зміг сформувати колектив енергійних та ініціативних працівників, яким притаманний креативний підхід до формування особистості молодої людини, навчального процесу, здійснення наукових досліджень та інших сфер навчально-педагогічної роботи.

Заслуговує всенародної поваги щира та віддана праця професорсько-викладацького складу, яким  притаманні творчий підхід до передачі знань, невпинна тяга до професійного зростання, особисті якості, що придають представникам цієї професії заслужений авторитет серед студентської молоді.

Подяка і вітання науковцям – як членам професорсько-викладацького складу, так і представникам служб і структур, що забезпечують розвиток вітчизняної сільськогосподарської науки, підготовку наукових кадрів та держави в цілому. Саме ваша заслуга в тому, що НУБіП України є лідером у наукових розробках, є знаною кузнею кандидатів та докторів наук. Завдяки своїй діяльності університет здобув заслужений високий рейтинг серед вищих навчальних закладів України та світу.

Вітаємо допоміжний персонал, методистів, колективи бібліотек, комп’ютерного центру, всіх служб університету, які невтомно забезпечують ефективну взаємодію основного виконавця освітніх послуг – викладача із завжди молодим замовником та отримувачем цих послуг – студентом.

Гордістю університету є його випускники, які реалізували себе як висококваліфіковані фахівці, інженери, промисловці, учені, керівники галузей народного господарства, державні діячі. Університет постійно отримує позитивні відгуки про їхню роботу, громадську та державну діяльність, відчуває та цінує їхню підтримку. В рік 120-літнього ювілею ми з великою шаною згадуємо  тих, хто з перших кроків становлення університету і на всіх його етапах розвитку був і залишається зі своєю Аlma Мater.

ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»  висловлює щиру подяку колективу НУБіП України за професійну допомогу у вирішенні ряду складних освітянських питань, що супроводжують діяльність коледжу.

Хай Вам завжди посміхається доля і надихає на звершення усіх планів і починань, пов’язаних із дальшим динамічним розвитком Національного  університету біоресурсів і природокористування України! Бажаємо університету подальшого розвитку і процвітання, нових наукових звершень та відкриттів, а його ректору такої ж життєдайної невичерпної енергії, яка супроводжувала й супроводжує Вашу діяльність увесь цей час. Міцного здоров’я, добробуту, успіхів і здобутків в ім’я процвітання науки і освіти України.

З повагою, директор коледжу                              В.І. Альохін

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru