Середа, 23 травня 2018 11:01

Міжнародний день біологічного різноманіття

«Якби природа мала стільки законів,
скільки має держава, сам Господь не в змозі був би керувати нею»

Л. Берне

22 травня увесь світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття – це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біоти, яка є фундаментом духовного і фізичного здоров’я будь-якої нації.

Викладачами циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Городник К.В., Лукерченко Т.П. 22 травня 2018 року у читальному залі бібліотеки було проведено «Екологічну вікторину» до Міжнародного дня біорізноманіття.

Під керівництвом викладачів студенти груп Е-11 та Е-12 підготували доповіді про роль навколишнього світу для благополуччя людини та необхідності дій щодо його збереження. З’ясували, що споживацьке ставлення до природних ресурсів призводить до втрати лісів, степів, водойм, які є середовищем існування багатьох видів, зокрема тих, що занесені до Червоної книги. Саме жива природа є основою життя на Землі та фундаментом гармонійного існування. Закріплення отриманої інформації студентами було перевірено онлайн вікториною сервісу Kahoot!

Циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru