Середа, 23 травня 2018 08:18

СВІТ НАДМІРНОСТІ. ТРАГІЧНІ НАСЛІДКИ ЗРОСТАННЯ НАСЕЛЕННЯ НА ПЛАНЕТІ

Людство не може зупинитися.

Воно взяло надто великий розгін,

рух для нього – це найвищий закон життя.

П. Загребельний

22 травня викладач географії  Грама А.В. та студенти Бондар А.М., Гордін М.В. (гр. А-11); Кушнірук О.М., Лисак О.О. (гр. ЕФ-11) провели відкриту виховну годину «Світ надмірності. Трагічні наслідки зростання населення на планеті», приурочену до Міжнародного дня біологічного різноманіття.

Демографи б'ють на сполох: перенаселення планети з кожним роком стає все більш нагальною проблемою для нашої планети. Зростання кількості людей загрожує соціальною і екологічною катастрофою.  Небезпечні тенденції змушують фахівців шукати шляхи вирішення даної проблеми. Деградація лісів, пасовищ, дикої природи, ґрунтів – ось лише неповний список того, чим загрожує перенаселення планети. Катастрофічний стан Землі – ідея, яка переслідує багатьох людей. Людство охоплене панікою. Чи вистачить нам ресурсів – продуктів харчування, води, землі, лісу, нафти і газу за умови постійного зростання чисельності населення на планеті?

Для висвітлення цієї теми відбулася презентація проблем демографічного зростання експертною групою студентів: демографи, екологи, економісти, соціологи. Кожен виступ студентів супроводжувався музикою та цікавими відеосюжетами. На завершення заходу була проведена  інтелектуальна вікторина, під час якої студенти-учасники мали змогу перевірити засвоєну інформацію.

Виховна година проведена з метою привернення уваги студентів до ситуації, що склалася у світі; формування уміння оцінювати наслідки прояву демографічної проблеми на сучасному етапі розвитку суспільства; виховання бережливого ставлення до природи та персональної відповідальності за стан справ у довкіллі.

Інформацію підготувала Грама А.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru