Вівторок, 22 травня 2018 11:05

Eкологічна гра – змагання «Земля – наш дім»

«Земля - не рабиня наша, а мати.
Сонце - не вітчим, а рідний батько,
Ліси - наші брати, річки - сестри.
Дощі, вітри, сніги  - добрі гості.
А ми на своїй планеті -
Не тимчасові мешканці,

а мудрі господарі!»

(В.Симоненко)

Людину не можна відокремити від природи, так само як і природу від людини. Людина – частина природи,  і саме природі ми зобов’язані своїм існуванням, своєю досконалістю.

Охорона природи та раціональне використання природних ресурсів – турбота не тільки відповідальних державних органів, а й справа кожного. Кожен із нас повинен активніше брати участь у реалізації екологічної політики. Лише екологічно грамотний громадянин зможе правильно поводитись у природі й організовувати природоохоронні заходи.

21 травня викладачами Кривонос Г.А та Голуб Р.А. проведена екологічна гра – змагання «Земля – наш дім». Між учасниками гри, студентами І курсу груп А-11, В-12, В-13, ТВППТ-11 проводились конкурси на екологічну тематику.

Екологічна гра – змагання проведена з метою формування у студентів відповідального ставлення до довкілля і бажання брати участь у природоохоронній діяльності; виховання екологічної культури, дбайливого ставлення до природи; привернення уваги до вивчення та розв’язання екологічних проблем.

Кривонос Г.А., Голуб Р.А.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru