Вівторок, 22 травня 2018 08:53

Міжнародний день біорізноманіття. Глобальні екологічні проблеми

З метою поглиблення розуміння питань біорізноманітності, підвищення обізнаності про них, сприяння збереженню та раціональному використанню запасів біорізноманіття викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Криворучко Я.С., Шепелюк Л.М. та студенти Цап В.В., Уланова А.Є., Бабенко А.В., Компанець І.М., Станішевська А.Ю. (гр. В-11) провели екологічну виховну годину до Міжнародного дня біорізноманіття для студентів коледжу.

Міжнародний день біологічного різноманіття – міжнародний день, який проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2000 році для залучення уваги до проблем біорізноманіття.

Студенти були проінформовані, що під поняттям «біорізноманіття» розуміють сукупність усіх видів живих організмів (від бактерій до ссавців), невід’ємною частиною яких є людина. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів.

Із доповідей студентів присутні дізнались про основні фактори, що сприяють втраті біологічного різноманіття, а саме: глобальні кліматичні зміни; опустелювання; безрозсудне використання природних ресурсів; забруднення навколишнього середовища.

Пізнавальним доповненням зустрічі був перегляд соціального анімаційного відеоролика про важливість правильного сортування сміття.

Рефлексія виховної години була проведена у формі екологічної вікторини та аукціону, а також учасники  намалювали екологічні листівки «Збережемо красу землі для наших нащадків», що сприяло кращому засвоєнню інформації.

Давайте зробимо все можливе, щоб зберегти біорізноманіття - цю дорогоцінну спадщину для нинішніх та прийдешніх поколінь.

 

Інформацію підготували Криворучко Я.С. та Шепелюк Л.М

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru