П'ятниця, 11 травня 2018 10:07

День відкритих дверей для студентів, які навчаються за напрямком ветеринарної медицини

 

Держпродспоживслужба у рамках Тижня відкритого Уряду  відчинила двері для студентів - на базі Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ).
11 травня 2018 року Альохін Володимир Ілліч, Ремизовська Галина Григорівна разом із студентами групи В-41 відвідали ДНДІЛДВСЕ. Зустріч організували Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа та в.о. директора ДНДІЛДВСЕ Піщанський Олександр.
Високопосадовці поспілкувалися з представниками нашого коледжу, ознайомили з функціями, завданнями та структурою Держпродспоживслужби й Інституту, а також продемонстрували можливості лабораторної бази, організувавши екскурсію лабораторією ДНДІЛДВСЕ.
Така зустріч започаткує традицію і практику тісної взаємодії Служби та студентського руху для того, аби налагодити системну співпрацю з підготовки кадрів. За результатами якої досягнуто домовленості, що студенти  матимуть змогу стажуватися в структурі Держпродспоживслужби: це можуть бути територіальні органи Держпродспоживслужби, ветеринарні лікарні, лабораторна мережа чи Інститут. Тобто студентам відтепер можна себе реалізувати як у дослідницькій сфері, як практикуючими ветеринарними лікарями чи ознайомитися з інспекторськими функціями.
Тому у випускників відділення "Ветеринарна медицина" відкриваються великі можливості робити кар’єру в державній службі, набувати знань, досвіду і отримати професійний старт, адже відсьогодні готується угода про подальшу співпрацю між коледжем та ДНДІЛДВСЕ.
А ще наприкінці зустрічі коледжанців чекав великий сюрприз, так як Олександр Піщанський подарував бібліотеці книжки, брошури, дослідження та наукові статті з основних напрямків діяльності Інституту.
Підготувала Литвинчук О. В.

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru