Субота, 12 травня 2018 09:17

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

В нашому коледжі стало доброю традицією проводити день відкритих дверей.

12 травня 2018 р. в ВП НУБіП Україна «Немішаївський агротехнічний

коледж» відбувся захід – День відкритих дверей. На даному заході  були присутні цьогорічні випускники 9-х та 11-х класів  Перед якими виступили директор коледжу В.І.Альохін  та завідувачі відділеннями. Відповідальний секретар приймальної комісії О.В.Санченко ознайомив присутніх із правилами прийому до коледжу. Захід проходив на новій сцені, яку відкрили 8 травня цього року.

 

І старшокласники, і їхні батьки мали змогу поставити запитання всім виступаючим і отримати вичерпні кваліфіковані відповіді, які, на мою думку, допоможуть майбутнім випускникам зробити правильний вибір у житті.

Наш коледж забезпечує не лише професійний розвиток особистості, а й художньо-естетичне виховання. І в цьому мали нагоду переконатися і старшокласники, і їхні батьки, яким була показана цікава концертна програма за участю студентів та гостей коледжу, підготована Перець Ю.В.

До Дня відкритих дверей викладач економічних дисциплін Жила В.О., який проходить за контрактом службу в Національній гвардії,  зробив подарунок – запросив Військовий духовий оркестр 1 бригади Національної гвардії України.

Сподіваюсь, що після проведеного Дня відкритих дверей більшість майбутніх абітурієнтів обов’язково стануть нашими студентами.

Наступною ланкою знайомства була екскурсія  по коледжу, що включала в себе огляд  навчальних аудиторій та гуртожитку, їдальні.

Такі зустрічі стали вже традиційними, адже вони дають змогу ближче познайомитись із напрямами підготовки, лабораторіями та кабінетами відповідних професій коледжу, безпосередньо поспілкуватися із керівництвом, а також із викладачами.


Шановні випускники! Якщо ви бажаєте стати висококваліфікованими фахівцями, здобути одну із найсучасніших професій, пройти виробничу практику на передових підприємствах Київщини, то пов`яжіть свою долю з Немішаївським агротехнічним коледжем.

Будемо раді Вас бачити.

Костромська А.М., зав.бібліотекою

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru