П'ятниця, 11 травня 2018 14:49

13 травня - День Матері

Мама! Найдорожче слово в світі

Де б не був ти, що б ти не робив.

Назавжди вона твій шлях освітить

Ніжним серцем відданим тобі!

До Дня Матері, викладачі інформатики Ніколаєнко А.І. та Разкевич І.О., підготували та провела інформаційну п’ятихвилинку для студентів коледжу.

Щороку, кожної другої неділі травня, коли природа Мати наряджає свою дочку Землю в пишні убори, коли цвітуть яскраві квіти, а навколо чути веселий спів пташок, лагідний травневий вітер приносить до нас свято Матері.


 

Мета проведення заходу до Дня Матері - зміцнювати дружні стосунки між батьками та студентами, їх родинами, прищеплювати студентам любов до рідних, спонукати до більш дбайливого й уважного ставлення до мам та бабусь; розвивати естетичний та етичний смак, уважність до оточуючого; виховувати взаємодовіру та бажання відверто спілкуватися.

Серед української громади вперше свято Матері вшанував Союз українок Канади в 1928 році. Наступного року це свято вперше відзначили у Львові. Ініціатором його була редактор тижневика “Жіноча доля” Олена Кисилевська.  Відтоді другої неділі травня на Галичині широко відзначали аж до 1939 року. З 1990 року завдяки зусиллям громадських організацій, зокрема Союзу українок, свято Матері повернулось в Україну.

Святкування Дня Матері в Україні введене в 1999 році указом президента. Відзначається свято кожної другої неділі травня.

Як вічне є сонце, як вічне є небо, так вічною буде мама і любов до неї.

Уклін вам, дорогі неньки!!!

 

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru