П'ятниця, 11 травня 2018 08:22

Екскурсія до Національного музею медицини України

10 травня 2018 року студенти відділення "Ветеринарна медицина" В-41 та В-43 груп разом з викладачами Пташник Г. О. та Ландаренко Л. С.  мали нагоду відвідати найбільший музей у Європі, присвячений медицині – Національний музей медицини України. National Museum of Medicine of Ukraine.

З самого початку екскурсії студенти потрапили до витоків світової медицини. Захоплюючі експонати додали цікавості і вражень, а саме анатомічні прибори, особисті речі видатних медиків, мікстури тощо. Багатогодинна екскурсія переносила студентів з року в рік. Різні періоди та події в історії України тут висвітлені через призму медицини. Зацікавила оригінальність інтер'єрів – з портретними фігурами відомих вчених і лікарів, і навіть... діорами, присвячені найбільш визначним подіям в українській медицині. Особливий інтерес викликало відвідування центрального залу музею – медицина ХХ століття: і війна, і Голодомор, і Чорнобиль,  і великі лікарі Амосов і Філатов, і життєпис засновника музею – Олександра Грандо, і відкриття української медицини останніх десятиліть.
Але родзинкою музею є неперевершені воскові фігури видатних медиків – живі картини історичних подій... Цією технологією музей випередив інші подібні заклади України і Європи більше ніж на 20 років. Саме тому колекції музею немає рівних.
Студенти отримали масу позитиву від відвідин музею та дізнались багато цікавого і корисного!

Підготувала Литвинчук О. В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru