Субота, 05 травня 2018 11:15

Засідання круглого столу

04 травня 2018 року заступник директора з навчально-методичної роботи Лазаренко П.В. та завідувач навчально-методичним кабінетом Білан О.А. взяли участь у засіданні круглого столу «Актуальні питання імплементації Закону України «Про освіту» в освітній процес відокремлених підрозділів НУБіП України», який відбувся на базі ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів».

На засіданні виступили: Котоловець Л.О., завідувач сектору наукового та навчально-методичного забезпечення модернізації змісту підготовки молодших спеціалістів Інституту модернізації змісту освіти МОН України; Зазимко О.В., начальник навчального відділу НУБіП України; Данилко Л.Т., фахівець відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання            Єресько О.В., начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання, Кропивко С. В., директор ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів»; досвідом проходження ліцензування, акредитації та атестації поділилася Литовченко О.В., директор ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж».

Учасники столу вирішували актуальні питання щодо нових підходів до організації освітньої діяльності у НУБіП України та його відокремлених підрозділах; сучасних вимог до розроблення освітніх програм та навчальних планів. Не залишилися поза увагою питання акредитації освітніх програм відповідно до вимог наказу МОН України від 19.03.2018р. № 253.

Білан О.А.

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru