Четвер, 26 квітня 2018 10:33

МІТИНГ РЕКВІЄМ

Чорнобильський біль по душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає,

Годинник життя безупинно іде…

Лиш пам'ять, лиш пам'ять усе пам’ятає..

Сьогодні 26 квітня 2018 року в Немішаївському агротехнічному коледжі   відбувся мітинг – реквієм «Чорнобиль - вічний спомин і гіркий біль» до дня річниці   катастрофи на Чорнобильській АЕС.

32 роки тому світ сколихнула страшна новина - 26 квітня сталася трагедія, яка увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа, найбільша техногенна аварія ХХ століття і стала найтрагічнішою датою в історії нашого народу. ООН встановила 26 квітня Міжнародним днем пам`яті жертв радіаційних аварій і катастроф. Ця сумна дата спонукає нас, віддаючи належне мужності й жертовності ліквідаторів аварії на ЧАЕС, ще і ще раз переосмислити причини найбільшої техногенної катастрофи в історії людства, яка буде завжди об'єднувати всiх одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю.

Віддати шану загиблим та постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській   АЕС  прийшли весь студентський та педагогічний колективи коледжу. Поки ще не зажила чорнобильська рана, не відшукати нам слова, що  вгамовують її біль. Сотні тисяч людей постраждали від аварії. «Територія відчуження» стала непридатною до життя. Люди були вимушені покинути свої домівки; залишити квартири, будинки, городину, худобу, птицю – все що було надбано важкою працею – рухоме і нерухоме майно.  Гапоненко Василь Михайлович згадував ті трагічні  події  далекого 1986 року, у своєму виступі наголосив про те, що: «Чорнобиль - це незагоєна рана, не лише наша особиста, а й загальнолюдська, це страшний урок не стільки конкретному суспільному устрою, скільки всьому людству.»

Гудуть Чорнобильські дзвони. Тривогою і болем наповнені їхні звуки,  б’ють на сполох найгіркішими нотами. Це – голоси Чорнобильської катастрофи, яка вразила увесь світ і  змусила здригнутися все людство.  Вони нагадують: Пам’ятайте! Хай не повториться! Нехай земля зацвітає навесні буйним цвітом, і співають пташки! Нехай кожен прийдешній день наповнює наші серця миром і спокоєм! Ми маємо з відповідальністю ставитися до оточуючого світу, щоб  залишити його чистим, прекрасним і живим для прийдешніх поколінь. Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам’яті, що не даватимуть забути про цю страшну трагедію.

Захід підготували викладач агрономічних дисциплін Гриценко Л.І і

культорганізатор Приходько О.О.

Олена  Приходько

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru