Вівторок, 24 квітня 2018 15:00

Вибір професії - крок у майбутнє…

24 квітня 2018 року Іванківським районним центром зайнятості було проведено Ярмарок професій для дітей віддалених шкіл району.

Відкрила захід директор Центру Леляк Людмила Анатоліївна. З вітальним словом до присутніх звернулась перший заступник Районної державної адміністрації Свириденко Тетяна Дмитрівна. Зазначила про важливість вибору професії заступник голови районної Ради Леляк Людмила Анатоліївна.

На Ярмарку були представлені Немішаївський агротехнічний коледж, Національний транспортний університет, Київський транспортно-економічний коледж Національного транспортного університету, Європейський університет, Київський електромеханічний коледж, Інститут спецзв’язку КПІ, Макарівський медичний коледж, Бородянський агротехнічний ліцей та ін.

Наш коледж представляли Костенко Т.В., Кузнєцова С.В., Скуратівська С.П.

Змістовно розповіла про коледж Костенко Т.В., зав. лабораторією з впровадження елементів дуальної освіти та робітничих професій. Була надана інформація про напрями діяльності, запрошено на День відкритих дверей 12 травня 2018р., наголошено на поліпшенні зв’язку з базами практик як вітчизняних, так і зарубіжних підприємств та виробників.

Під час доповіді було продемонстровано відеоролик про матеріально-технічну базу та освітній процес у коледжі. До виставкового столу підходили майбутні абітурієнти, цікавилися технічними спеціальностями. Було розповсюджено роздатковий матеріал, надано інформацію на поставлені питання.

Підготували Костенко Т.В., Кузнєцова С.В., Скуратівська С.П.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru