Вівторок, 24 квітня 2018 11:23

Екологічна година до Міжнародного дня Землі

Земля – наш спільний дім.

Міжнародний день Землі ‑ свято чистої Води, Землі і Повітря. День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має задуматися над тим, що вона може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши байдужість у собі. Сьогодні у світі є не один, а навіть два Дні Землі. Один з них проводиться 21 березня, а другий випадає на 22 квітня ‑ Міжнародний день Матері-Землі, який у 2009 р. проголосила Генеральна Асамблея ООН.

23 квітня в читальному залі коледжу відбулась екологічна виховна година, присвячена Міжнародному дню Землі.

Організували і провели захід викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та ІТ Криворучко Я.С., Африканова А.Г., Шепелюк Л.М. та студенти Сотнічук Тетяна, Масленникова Ганна, Недоступ Ірина, Пінчук Вадим (гр. В-13), Солошенко Ярослав (гр.В-12), Гордін Михайло (гр. А-11). На відкритій виховній годині були присутні студенти першого курсу коледжу.

В ході заходу учасники прочитали вірши, тематичні доповіді, мета яких показати красу рідної природи, взаємозв'язок людини і природи, розкрити екологічні проблеми. Глобальним проблемам екології були присвячені презентації та короткометражні фільми.

Прикрасою виховної години був проведений викладачами та студентами інтерактив «Обіцянки планеті Земля» та виставка студентських плакатів і газет на екологічну тематику, що стала наочним доповненням заходу.

 

Інформацію підготували Криворучко Я.С., Африканова А.Г., Шепелюк Л.М.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru