Понеділок, 23 квітня 2018 15:13

МИ СТВОРЮЄМО МАЙБУТНЄ КОЛЕДЖУ

КОЛИ ЛЮБОВ НЕ МАЄ МЕЖ,

КОЛИ ДУША НЕ ЗНАЄ ВТОМИ,

КОЛИ ЗЕМЛЕЮ ТИ ЖИВЕШ –

ПРАЦЯ ТВОЯ СТАЄ СВЯТОЮ.

Відповідно до вимог Закону про освіту України - 70% кожної дисципліни складають практичні заняття. Таким чином кожен випускник - спеціаліст сільськогосподарського напрямку повинен володіти теоретичними знаннями та практичними навичками виконання різних технологічних операцій.

«Сьогодення диктує», що для вивчення передових технологій по вирощуванню плодових і ягідних культур необхідний тісний зв'язок з виробництвом. Підписання угод про співпрацю з сучасними підприємствами є першочерговим завданням відділення і коледжу – над цим постійно працює адміністрація коледжу. З метою налагодження співробітництва директор коледжу, кандидат с.-г. наук Альохін В.І., завідувач відділення «Аграрний бізнес» Григорян Л.В., завідувач навчально-виробничої лабораторії Колекційно-дослідне поле Демченко П.П. відвідали інноваційне підприємство, організоване Мельником Іваном Олександровичем та його сином, випускником  нашого відділення Мельником Олександром Івановичем. Підприємство займається вирощуванням саджанців плодових і ягідних культур та винограду, овочевих пряних рослин і суниці у закритому ґрунті. Керівниками підприємства і коледжу  підписана угода про співпрацю та надання взаємодопомоги для подальшого розвитку. Вже надано для посадки на Колекційно-дослідному полі саджанців плодових культур  (350 дерев) та смородини (600 кущів), натомість студенти відділення проходять практику на підприємстві, де навчаються висівати та висаджувати овочеві культури, обрізувати виноград, знайомляться з відділеннями плодового розсадника та технологією вирощування саджанців перспективних сортів вітчизняної та зарубіжної селекції.

Дякуємо від усього колективу особисто Івану Олександровичу Мельнику за творчий підхід, співпрацю, взаємодопомогу!!!

З початком весняно-польових робіт в навчально-виробничій лабораторії  Колекційно-дослідне поле проводяться роботи: прибирання території,  розпушування ґрунту та знищенню бур’янів, побілка дерев в саду, обрізка дерев та ягідних кущів, підготовка ґрунту до посадки смородини на запланованій площі, розбивка площі відповідно до схеми посадки, внесення перегною, посадка кущів, полив та інші необхідні заходи. Весь колектив відділення «Аграрний бізнес» з великою відповідальністю виконав частину необхідних запланованих робіт. Навчальні практики «Плодоовочівництво», «Декоративне садівництво та квітникарство», «Технологія виробництва продукції рослинництва» під керівництвом викладачів Григорян Л.В., Дяченко О.А., Примаченко Є.І., Кузьмінець О.М.,  Берник Н.О, Клименок В.П. проводились відповідно до робочих програм з групами ТВПР-41, ТВПР-32, ТВПР-31, А-22, А-21 і під час практичних занять з групами А-11, А-12.

Кожен студент і викладач відділення працюють над тим, щоб наш коледж завжди був флагманом в освітянській ниві України!

Зав .відділення «Агробізнес»

Григорян Л.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru