П'ятниця, 20 квітня 2018 08:04

Крок назустріч… освіти і науки

19 квітня 2018 року на базі ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» за ініціативи адміністрації коледжу в особі директора Альохіна В.І., завідувача відділення «Аграрний бізнес» Григорян Л.В. та громадської організації «Об’єднання аграріїв» відбулася чергова зустріч – І спеціалізована всеукраїнська конференція «Інноваційні технології вирощування картоплі. Картопляна продукція Made in Ukreine», до участі в якій було запрошено 8 академіків, 29 кандидатів наук, понад 70 представників різних асоціацій, компаній та фірм.

Привітав учасників конференції директор коледжу Альохін В.І., зазначив, що коледж відкритий до співпраці з науковцями та готовий надати площі для проведення досліджень, що буде корисно і для студентів-аграріїв, і для української науки.

Вокальний ансамбль «Зорецвіт» подарував сучасну українську пісню, піднявши настрій всім присутнім.

Демкович Ярослав, представник Українського об’єднання аграріїв, наголосив на актуальності конференції, зважаючи, що картопля в Україні – другий хліб, прочитав Гімн картоплі, презентував коледжу два видання «Українська картопля» та «Хвороби та шкідники картоплі, заходи боротьби з ними» подарував бібліотеці, які одразу зацікавили присутніх.

У конференції брали участь представники Департаменту АПК Київської обласної державної адміністрації – Каліберда К.М, Потапенко К.В., представники сучасних компаній з технології вирощування картоплі, обробітку ґрунту, виробники біопрепаратів, органо-мінеральних добрив «Меліорант-Плюс», електронна зернова біржа України «Лад Агро Д», органічного землеробства державне підприємство «МНТЦ «Агробіотех», УАВК(Українська асоціація виробників картоплі), «Вімал-Агро», «Агрореммаш», громадської організації «Об’єднання аграріїв» – Куценко А.Г., Ганюк.А., компанії «Агросоціум» - Богдан В., ПП «Жива вода» ТОВ «Українсько-німецький Центр «Редокс» - Грищук В.П., ТОВ «Слов’янка» - Коваленко Н., Демчук О., ПП Агрофірми «Прогрес плюс» - Пузирний М., «Укрзооветпостач» - Костюк Я.В., кориспонденти журналу Growhow.in ua – Прохорчук І., газети «Агропрофі» та ін.

Про інновації в картоплярстві та нові сорти, адаптовані до наших ґрунтів розповів студент коледжу, «молодий науковець-агробіолог» О.Борейко та викладач агрономічних дисциплін Дяченко О.А.

Викладачі агрономічних дисциплін дали інтерв’ю, розповіли про готовність співпрацювати з науковцями на благо розвитку української науки в галузі картоплярства та мають свої результати наукових досліджень в даній галузі.

 

Лабораторія з впровадження дуальної освіти та робітничих професій.

Костенко Т.В., Скуратівська С.П.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru