Четвер, 19 квітня 2018 13:36

День відкритих дверей в НУБіП України

19 квітня 2018 року в Національному університеті біоресурсів та природокористування України відбувся День відкритих дверей для випускників коледжів і технікумів України.

268 студентів випускних курсів Немішаївського агротехнічного коледжу, заступник директора з навчально-методичної роботи Лазаренко П.В., куратори випускних груп, завідуючі відділень відвідали цей захід.

Для студентів це була чудова нагода особисто поспілкуватися з керівництвом та студентством, викладачами та науковцями, розпитати їх про умови вступу та вимоги до навчання, оглянути матеріально-технічну та науково-методичну базу, побутові умови, дізнатися про перспективи працевлаштування після отримання диплома.

Гості оглянули територію університету, який знаходиться в лісопарковій зоні столиці – Голосієві. Побували в навчальних корпусах та гуртожитках, завітали на кафедру конярства, університетську пасіку та ботанічний сад, оглянули експозиції в музеях анатомії та лісових звірів і птахів, університетський стадіон та студентські їдальні.

Калдараш О.П.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru