Четвер, 19 квітня 2018 09:05

Підписання меморандуму

18 квітня 2018 року відбулася значима подія в житті ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж».

Президент Української академії наук Оніпко Олексій Федорович та директор коледжу Альохін Володимир Ілліч підписали  МЕМОРАНДУМ  про співробітництво.

Головним завданням МЕМОРАНДУМУ є встановлення довгострокових партнерських відносин  з метою вирішення головних питань соціально-економічного розвитку і науково-технічної  співпраці.

Основними напрямами  роботи є розробка програм економії енергоресурсів, енергозаощадження,  впровадження передового досвіду вітчизняних науковців і кращих світових новітніх технологій та створення умов для розвитку інноваційних процесів, сприяння розвитку винахідництва.

В рамках підписання меморандуму відбулося виїзне планове засідання членів Української академії наук, на якому було розглянуто найбільш важливі питання взаємного співробітництва, визначено цілі, завдання, принципи та форми спільної діяльності, заходи з реалізації узгоджених планів та програм. Зокрема, ухвалили створити  спільну платформу для випробування та  впровадження наукових розробок і технологій УАН на базі коледжу, а також проведення постійно діючих семінарів, конференцій, курсів підвищення кваліфікації з метою обміну  досвідом, методичними рекомендаціями, інформаційними матеріалами.

Кищук О.І.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru