Понеділок, 16 квітня 2018 13:04

Відкрите практичне заняття з дисципліни "Декоративне садівництво та квітникарство"

12 квітня  2018 року на відділенні "Аграрний бізнес" викладач Дяченко О.А. провела відкрите  практичне заняття в групі ТВПР - 41 з дисципліни "Декоративне садівництво та квітникарство" на тему: «Розмноження квітково-декоративних рослин живцями на прикладі хвойних рослин та самшиту».

Метою заняття було продовжити формувати знання студентів про вегетативне розмноження рослин; набуття навичок живцювання декоративних рослин; заготівлі живців, їх посадку та способи укорінення; довести переваги живцювання над насіннєвим  розмноженням на прикладі хвойних рослин та самшиту; дані знання і вміння використати з метою внутрішнього озленення коледжу.

Практичне заняття пройшло пізнавально і дуже цікаво. Навчальний матеріал подавався професійно, з презентацією, ілюстраціями та відповідним забезпеченням.

Під час практичного заняття, студенти ознайомились із способами живцювання квітково-декоративних рослин, метододом зеленого живцювання, напівздерев’янілими та здеревянілими стебловими живцями. Навчилися заготовляти живці з "п'яточкою" та з "костильком"; обробляти живці стимуляторами коренеутворення; готувати торфосуміші та субстрати для живців хвойних рослин; висаджувати живці в різні субстрати (торф’яний з агроперлітом та вермікулітом, торф’яні таблетки, та мох сфагнум); доглядати за живцями хвойних рослин та самшиту.

Всі студенти були дуже задоволені результатами своєї роботи та отриманими знаннями, які в подальшому знадобляться їм на практиці. А деякі студенти вирішили після закінчення коледжу,  продовжити навчання  в НУБіП України на кафедрі «Декоративного садівництва та фітодизайну».

Підготувала   Дяченко О.А.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru